..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Rozgrywka

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

BestiariuszNa Vvanderfell spotkacie wiele różnych stworzeń. W przeważającej większości nie będą one przyjazne, dlatego przybliżymy Wam nieco ich sylwetki. Chciałabym powiedzieć, żebyście unikali wszystkich... ale to jak przejście całej wyspy w pięć minut - niewykonalne.

Ancestor Ghost - (zjawa przodka) Spotykany w jaskiniach, grobowcach i ruinach. Odporny na zwykłą broń, trucizny, zimno i choroby. Pozostawia ektoplazmę.

Alit - Wielka głowa osadzona na grubych nogach. Wygląda dość topornie, powolny, raczej słaby i lichego zdrowia. Można z niego pozyskać skórę.

Ascended Sleeper - (lunatyk) Potwór niczym z horroru. Ma na sobie płaszcz, a twarzy próżno szukać. Spotykamy go u Dagoth Ura. Zostawia ash salts.

Ash Ghoul - (popielny ghul) Wysoki, w płaszczu, z twarzy przypominający mrówkojada. Może zarażać chorobami. Pozyskujemy z niego ash salts.

Ash Slave - (popielny niewolnik) Niewolnik Dagotha, sporo tego tałatajstwa szlaja się w okolicach Czerwonej Góry. Pozostawia ash salts.

Ash Zombie - (popielny zombie) Dobry w walce, ale nie ma żadnego zaklęcia. Umiejętności ok. poziomu 20. Zostawia po sobie Spiked Club i Ash Salts.

Betty Netch - (samica netcha) Silne i żywotne stworzenie, jednak nie atakuje bez powodu. Wygląda jak wieeelka meduza. Pozostawia skórę.

Bonelord - (kościej) Szkielet w szatach i z nadprogramowymi kończynami. Spotykany głównie w grobowcach. Odporny na zwykłą broń, zimno, trucizny i elektryczność. Pozostawia mączkę kostną.

Bonewalker - (truposz) Zgniły trup z wystającymi tu i ówdzie kośćmi. Zaraża chorobami. Zostawia po sobie mączkę kostną.

Bull Netch - (samiec netcha) Duże latające stworzenie. Nie atakuje jako pierwszy, ale jeśli już, strzela we wroga trucizną. Zostawia skórę.

Centurion Sphere - (kulisty centurion) Mechaniczny dwemerowy "robot". Spotykamy go oczywiście w dwemerowych ruinach. Z daleka jest metalową, niegroźnie wyglądającą kulą, ale po podejściu zmienia się w centuriona. Zostawia złom.

Centurion Spider - (pajęczy centurion) Również wynalazek dwemerów. Wygląda jak pająk - kilka par odnóży, niski, duży odwłok. Również zostawia złom.

Clannfear - (postrach klanów) Dość mocny jaszczuropodobny stworek. Zostawia serce daedry.

Cliff Racer - (skrzekacz) Występuje głównie na terenach górzystych. Bardzo irytujący stwór, wygląda jak para skrzydeł z dziobem. Atakując, skrzeczy, co stanowi swoisty sygnał alarmowy dla gracza. Jest szybki, ale słaby i marnego zdrowia. Pozostawia po sobie pióro.

Corprus Stalker - (Zarażony spaczeniem) Typowe zombie. Chodzi w wyciągniętymi łapskami i zawodzi. Bardzo powolny. Posiada zdolność regeneracji. Zostawia spaczoną tkankę.

Daedroth - Wygląda jak chodzący na dwóch nogach krokodyl. Silny przeciwnik, odporny na zwykłe bronie, ma regenerację i zaklęcie tarczy. Potrafi truć i razić błyskawicami. Pozyskujemy z niego serce daedry.

Dremora - Humanoid ubrany w zbroję daedryczną (której jednak po zabiciu stwora nie dostaniemy). Walczy dobrymi broniami, co w połączeniu ze sporą siłą daje mocnego przeciwnika. Zostawia broń oraz serce daedry.

Dreugh - Raczej strasznie wyglądający pływający stwór. Ma kilka macek i parę szczypiec, raczej trudno go pomylić z czymkolwiek innym. Średnio silny, pozyskujemy z niego wosk.

Dwarven Spectre/Ghost - (krasnoludzkie widmo) Duch krasnoludzki odporny na ataki normalną bronią. Otrzymujemy z niego ektoplazmę.
strony: [1] [2]
komentarz[24] |

Komentarze do "Bestiariusz"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


   Sonda

aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta


   Top 10
   Kody do Morro...
   Zbroje
   Trenerzy
   Kody do Obliv...
   Zadania wątku...
   Niezbędnik ło...
   Deadryczne ru...
   Zadania w Gil...
   Zadania w Gil...
   Miasta

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.020581 sek. pg: